piątek, 20 luty 2015 22:59

Auto Mapa na Android

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Auto Mapa pod system Android. W paczce wszystko potrzebne do tego aby działa. Nawigacja działa. Poniżej także wersja na android 5.x

 

 

 

 

 

 

AutoMapa jest pierwszym systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Dzięki kompletnej siatce dróg w Polsce i dostępnych jedynie w AutoMapie adresom przypisanym do konkretnych budynków umożliwia, z niespotykaną dotąd precyzją, nawigację zarówno po krajowych jak i europejskich drogach.

Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast, setki tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), unikatowa społeczność użytkowników portalu Miplo.pl i głos mistrza kierownicy – Krzysztofa Hołowczyca, to znaki rozpoznawcze AutoMapy.

AutoMapa jest liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła mechanizm omijania korków i niespodziewanych zatorów drogowych pod nazwą AutoMapa Traffic.

 

Wersja na android 4.x

Wersja na adnroid 5.x

 

 

Czytany 5041 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 kwiecień 2016 20:59

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.