piątek, 14 grudzień 2018 23:46

Adobe Audition CC 2019 64 bit

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Adobe Audition CC 2019 64 bit

adobe audition zdjKompleksowy zestaw narzędzi do miksowania, masteringu i tworzenia zawartości audio umożliwia wyświetlanie wielu ścieżek, kształtu fali oraz widma. Ta zaawansowana stacja audio została opracowana z myślą o usprawnieniu obiegów pracy produkcji wideo oraz udźwiękowienia. Pozwala dostarczać doskonale dopracowane nagrania o krystalicznie czystym brzmieniu.

Oto najlepsze w branży rozwiązanie do oczyszczania dźwięku, przywracania nagrań i dokładnego masteringu na potrzeby wideo, audycji i projektów udźwiękowienia.

- Efekty DeNoise i DeReverb

W najnowszej wersji pojawiły się dwa nowe efekty - DeNoise i DeReverb. Pierwszy z nich umożliwia usuwanie szumów tła w locie, bez wpływu na jakość nagrania. Drugi z kolei umożliwia ustawianie właściwości pogłosu na nagraniu - jego eleiminację lub wzmocnienie.

- Efekty dźwiękowe

Nowe efekty dźwiękowe odtwarzane w czasie rzeczywistym ułatwiają tworzenie materiałów o wyższej jakości w przypadku przenoszenia danych do i z programu Premiere Pro.

- Zgrywanie i nagrywanie płyt audio

W Adobe Audition w łatwy sposób możesz zgrać muzykę z ulubionych płyt audio oraz automatycznie dopisywać do niej taki przy użyciu baz CDDB. Nagrywaj swoje płyty CD dzięki funkcji nagrywania płyt na bazie projektów stworoznych w Audition.

- Obsługa formatu Dolby Digital

Adobe Audition wspiera kodowanie formatu Dolby Digital i Dolby Digital Plus bez używania zewnętrznych wtyczek. Możesz pracować nad dzwiękiem z filmów bez martwienia się o ich dekodowanie czy kodowanie."

zestaw creator 5narzedzi dla kobiet Topex 40D103

Czytany 3553 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 grudzień 2018 23:59
Więcej w tej kategorii: « TubeMate YouTube Downloader

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.