Microsoft Office 2016 Professional Plus

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Microsoft Office 2016 Professional Plus

office 2016

Pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm został tak zaprojektowany, aby ułatwić tworzenie i komunikację poprzez funkcje pozwalające zaoszczędzić czas, nowoczesny wygląd, wbudowane narzędzia współpracy i wszechstronny program Outlook do zarządzania pocztą elektroniczną, kalendarzami i kontaktami. Ponadto umożliwia przechowywanie dokumentów w chmurze OneDrive i korzystanie z nich z dowolnego miejsca.

 

Microsoft Office to najpopularniejszy na świecie pakiet biurowy wykorzystywany przez użytkowników domowych, liczne instytucje, a także firmy każdej wielkości. Pakiet ten oferuje zestaw narzędzi, dzięki którym możliwe jest wykonanie niemalże każdego zadania związanego z dokumentami i powiązanymi z nimi danymi. Dodatkowymi jego atutami jest coraz lepsze wsparcie dla interfejsu dotykowego, a także integracja z chmurą internetową OneDrive oferowaną przez firmę Microsoft pozwalająca na synchronizację dokumentów. W skład pakietu wchodzą następujące aplikacje:
-Microsoft Word
-Microsoft Excel
-Microsoft PowerPoint
-Microsoft OneNote
-Microsoft Outlook
-Microsoft Access
-Microsoft Publisher

Plik do pobranie w formacie iso. Jest o orginalny obraz porabny z strony producenta, wersja 64 bit. Trzeba go tylko wypalić na płytę, zaistalować i aktywować.

reklama wiha techsklep

 

Czytany 9425 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 styczeń 2017 00:40

2 komentarzy

  • Link do komentarza środa, 30 czerwiec 2021 14:26 napisane przez Zdzislaw

    ponowna instalacja po wymienie ndysku

  • Link do komentarza środa, 30 czerwiec 2021 14:19 napisane przez Zdzislaw

    reinstalacja office 2016 po wymianie dysku

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.